Blog

Dlouho jsem se zamýšlel nad tím, zda "blogovat" či nikoliv a vzhledem k tomu, že se mě stále více lidí ptá: "proč jsi začal vyrábět spodní prádlo?", rozhodl jsem se, že vám to řeknu touto formou. A začal bych nadpisem:
 

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO

Ze startu chci hned říct, že tento příspěvek je hlavně pro ženy, neboť ty jsou více zvídavé :-)

Pánské spodní prádlo má stejnou vlastnost jakou má vaše podprsenka. Pro nás muže je to stejná neznámá jako pro Vás ženy pánské spodní prádlo. Neznáma v tom smyslu, že je zapotřebí se trefit do správné velikosti košíčků, správný obvod, tloušťku ramínek atd... A to jsem jistě na další důležité faktory zapomněl, ale vycházím z toho co vím a věřte mi, že i když chlap toto ví, tak se může stát že koupí třeba blbou značku. :-) Ale do tajů podprsenek určitě teď nezabrousím.

Takže takhle "komplikované" je to s pánským spodním prádlem. Chlap potřebuje uložit nádobíčko do dostatečného prostoru a ten prostor nemůže být moc těsný a ani moc volný. Myslím si, že si nedokážete dámy představit co to s námi dělá, když nám to lítá ze strany na stranu, anebo je to tak těsné, že se tam začneme potit. My tomu říkáme "kulihryz" a pak jsme nuceni hrát "kapesní kulečník". Dále bych řekl, že je zapotřebí mít správný obvod přes stehna, neboť když je to moc volné přes stehna, tak spodky lezou nahoru a když jsou obtažené, tak zase škrtí. To stejné platí pro obvod gumy do pasu. A v neposlední řadě hraje důležitou roli materiál.

Takže dámy, prosím zapamatujte si tyto dva pojmy  - KULIHRYZ a KAPESNÍ KULEČNÍK a pakliže chcete, aby se chlap cítil komfortně, tak myslete na to co nosí v kalhotách a jestli je to jak v bavlnce.

A abych odpověděl proč jsem tedy začal dělat spodní prádlo? Od dětství přes adolescenci sem dostával ze 70% bylo nevyhovující spodní prádlo od mamá. A právě z výše uvedených důvodů jsem si vytvořil tedy svůj vlastní střih s možnosti zmenšení, zvětšení apod. Později na vysoké škole jsem si pořídil šicí stroje na elastické věci a ušil jsem si své první prádlo. Psal se rok 1999. Začal jsem ho rozdávat jako dárky a obdarovaní byli spokojeni. A pokud je poptávka, musí být i nabídka :-)

  Nawaz_Sharif_scratching_his_balls_Funny_Video