Tepláky

Pohodlí je nadevše. Jak u spodního prádla tak i u běžného oblečení klademe důraz na pohodlnost. Jak říká Bohuš, že má nejradši tepláky, tak i já je mám nejraději. Proto jsem vytvořil specifický střih Paul Brun pánských a dámských tepláků, které jsou pouze s krokovým a sedovým švem a základem je jeansový střih. Pro výrobu takových tepláků, používám  kvalitní výplněk ať už počesaný anebo nepočesaný ve složení 95% bavlna a 5% elastan. Díky těmto vlastnostem se kalhoty tváří jako klasická moderní kalhota která se hodí i k saku ale pohodlností se tváří jako tepláky. 

Jelikož ve své tvorbě občas ukáži folklorní inspiraci, tak i v tomto případě jsem vytvořil tepláky, které jsou obohacené folklorní ruční výšivkou. Tuto výšivku vždy vyberu dle přání a národnosti budoucího majitele. Jak už z textu vyplývá, takové kalhoty dělám na míru a proto je za potřebí jedna zkouška. 

 
4200
4201142004201
  • Tepláky Kód: 159/TEP
    Na dotaz Značka: Paul Brun

    Specifický střih Paul Brun pánských a dámských tepláků, které jsou pouze s krokovým a sedovým švem a základem je jeansový střih. Pro výrobu takových tepláků, používám  kvalitní výplněk ať už počesaný anebo nepočesaný ve složení 95% bavlna a 5% elastan. Díky těmto vlastnostem se kalhoty tváří jako klasická moderní kalhota která se hodí i k saku ale pohodlností se tváří jako tepláky. Nabízím je v černé anebo antracitové či tmavě modré variantě.

     

    od 4 200 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem